pratila ih policija

Veliki broj navijača 'Red Armyja' okupio se Šantićevoj ulici u Mostaru

Raport.Ba
navijaci mostar 1

U Šantićevoj ulici u Mostaru se okupilo oko 200 pripadnika Veležove navijačke grupe "Red Army kako bi, prema neslužbenim informacijama Bljesak.infa, dali podršku trojici uhapšenih koji su optuženi za nedavno premlaćivanje u stanu u Splitskoj ulici.

Zapaljeno je nekoliko baklji, pjevane su navijačke pjesme. Veći broj policajaca u maricama je osiguravao oba ulaza u Šantićevu ulicu.

Nakon dvadesetak minuta navijači su krenuli da se razilaze.

Mostar Red Army Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu