Sedmica mode u Parizu

Victoria Beckham u jeku porodičnog skandala: Hvala svima, posebno Davidu

Raport
Piše: Raport
Im so honoured to be named a Chevalière de l Ordre des Arts et des Lettres by the French Minist

U jeku porodičnog skandala David (50) i Victoria Beckham (51) pojavili su se u Parizu na Schiaparellijevoj reviji, u pratnji svoje djece, kćerke Harper (14) i sinova Cruza (20) i Romea (23).

Bilo je to njihovo prvo javno pojavljivanje od izbijanja javnog sukoba s Brooklynom i njegovom suprugom Nicole Peltz pa je shvaćeno kao poruka.

Time su poslali "odmetnutom" sinu jasnu poruku o ujedinjenosti i zajedništvu koju gaje u trenucima kada se odlučio udaljiti i potaknuti online svađe.

Victoria je na Sedmici mode primila priznanje, prestižnu francusku vitešku titulu, pa se potom oglasila:

"Oduvijek sam se duboko divila francuskoj estetici i ozbiljnosti s kojom se moda tretira kao oblik umjetnosti. Stoga je biti prepoznat ovdje i prihvaćen na ovaj način duboka privilegija, ona koja odražava desetljeća predanosti i posvećenosti. Moja iskrena zahvalnost francuskoj ministrici kulture Rachidi Dati, na ovoj časti. Hvala i poslovnim partnerima koji su vjerovali u mene, mojoj porodici, a posebno Davidu - mom suprugu i prvom investitoru. Ne mogu biti zahvalnija, vi ste mi sve." 

Victoria Beckham sedmica mode Pariz Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu