Politika

Videokonferencija o implikacijama odlagališta na Trgovskoj gori na turizam

Raport.Ba
Kosarac
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac učestvovat će u četvrtak, 27. augusta, na videokonferenciji o implikacijama odlaganja radioaktivnog otpada i istrošenog nuklearnog goriva na Trgovskoj gori na razvoj turističkog sektora. Videokonferenciji, koja je nastavak online sastanka održanog 24. augusta u organizaciji Mreže progresivnih inicijativa, prisustvovat će predstavnici nadležnih institucija i civilnog sektora. Nakon videokonferencije predviđeno je da se Košarac obrati medijima u 14 sati ispred sjedišta Ministarstva vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH u Sarajevu.
Staša Košarac Trgovska gora Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu