Sarajevska Vijećnica večeras je simbolično osvijetljena Cvijetom Srebrenice, u znak sjećanja na žrtve genocida počinjenog u julu 1995. godine u ovom gradu.
"Sarajevo, koje nosi vlastite ožiljke rata, i večeras je uz Srebrenicu – dostojanstveno i odlučno", poručuju iz Grada Sarajeva.