Federalni ministar razvoja, poduzetništva i obrta, Vojin Mijatović, u novoj objavi na društvenim mrežama, oglasio se u povodu 30. godišnjice obilježavanja genocida u Srebrenici.
"Mjesto na kome su pripadnici mog naroda počinili genocid nad mojim narodom.
Ko razumije, razumio je. Ko ne razumije neće nikada….
Da se nikada, nikome ne ponovi!", poručio je Mijatović.