U Rudanci kod Doboja, na otvorenoj pruzi između stanica Kostajnica i Stanovi, jutros je došlo do vanredog događaja zbog čega je obustavljen željeznički saobraćaj i u toku je uviđaj, saopštile su Željeznice RS.
Na lice mjesta izašli su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova RS, službe Hitne pomoći i Komisija za uviđaj, isleđenje i okončanje vanrednih događaja "Željeznica RS".
Iz Željeznica su naveli da je obustavljen željeznički saobraćaj na dijelu pruge Banjaluka-Doboj od 9.13 časova.
RTRS nezvanično saznaje da je voz udario starijeg muškarca koji se kretao prugom.