Grupa medicinara koji su iz BiH otišli u Novi Pazar kao ispomoć, večeras su se vratili, potvrđeno je za Raport.
Oni su u ovom srbijanskom gradu bili nekoliko sedmica, a otišli su kada je u Novom Pazaru epidemija koronavirusa bila na vrhuncu.
Njihov odlazak svakako nije mogao bez skandala.
Naime, Srbija je prvobitno odbila pomoć iz BiH, nakon čega je ipak dala dozvolu.
Otišla su dva tima ljekara - po jedan iz Sarajeva i Tuzle.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Vratili se liječnici iz BiH koji su otišli u Novi Pazar kao ispomoć
Raport.Ba