ispali u osmini finala

Vučić se oglasio o debaklu 'Orlova' na Eurobasketu: Mi Srbi smo mislili da smo najbolji u košarci...

Ostalo nam je da kažemo da imamo najšarmantnije, najljepše dame i da pobijedimo u nekoj oblasti, rekao je on
Raport.Ba
vucic4

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je nastup naših istočnih susjeda na Eurobasketu, gdje su šokantno eliminisani u osmini finala od selekcije Finske (92:86).

Vučić je svoj komentar dao u društvu glumice Lolite Davidović, koju je ugostio u vili "Mir", navodeći kako ona boravi u Srbiji sa svojim suprugom Ronom Šečtonom povodom prvog Nacionalnog festivala filma i televizije koji je održan na Zlatiboru.

"Mi Srbi smo mislili da smo najbolji u košarci u svijetu, sad znamo da imamo jednog najboljeg igrača, ali timski nismo najbolji na svijetu, ni u Evropi. Ostalo nam je da kažemo da imamo najšarmantnije, najljepše dame i da pobijedimo u nekoj oblasti", rekao je Vučić.

Aleksandar Vučić Eurobasket 2025 Košarkaška reprezentacija Srbije Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu