ponovo izbačen

Vukanović upao u salu NSRS: 'Sarajevo ljubavi moja', pitao Stevandića 'kako mu je bilo'

Raport.Ba
stevandic 5

U Narodnu skupštinu Republike Srpske večeras je prilikom glasanja o tačkama dnevnog reda upao poslanik Nebojša Vukanović.

Lider opozicione Liste za pravdu i red je, inače, ranije udaljen iz sale NSRS do kraja zasjedanja.

"Sarajevo ljubavi moja, kako je bilo danas u Sarajevu.

Šta je Srbendo, jesi se prepao", upitao je Vukanović predsjednika Narodne skupštine RS Nenada Stevandića koji je potom pozvao obezbjeđenje da ga opozicionara izbace iz sale.

Podsjetimo, Stevandić se, zajedno s premijerom RS Radovanom Viškovićem, jutros samoinicijativno pojavio na saslušanju u Tužilaštvu Bosne i Hercegovine., a potom i u Sudu BiH, zbog sumnje na napad u ustavni poredak, mada je ranije tvdio da ne priznaje ove institucije i da se neće odazvati pozivu.

Nebojša Vukanović Nenad Stevandić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu