Šef Kluba SNSD-a u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Sanja Vulić nazvala je izdajom poteze opozicije iz Republike Srpske u ovom domu, ocijenivši da su u sprezi sa bošnjačkom "trojkom", što potvrđuje i nametanje sistemskih zakona da se o njima raspravlja po skraćenoj proceduri.
"Oni ne doživljavaju Republiku Srpsku svojom. Umjesto da im RS bude ideologija, njima su ideolozi Peđa Kojović i Sabina Ćudić" - rekla je Vulićeva.
Vulićeva je ocijenila da su za opozciju "stavovi Vlade Republike Srpske smeće".
- Sa takvim izdajnicima Republika Srpska nema perspektivu. Mi nismo ti koji će dozvoliti izdaju i nećemo ćutati - navela je Vulićeva.