u dva ujutro

Zabio se ogradu Bijele kuće i poginuo. Američka tajna služba objavila detalje

Piše AA
bijela kuca policija1

U Washingtonu je poginuo vozač automobila kojim se zabio u sigurnosne barijere dvorišta Bijele kuće.

U saopćenju američke tajne službe navedeno je da je vozilo udarilo u sigurnosne barijere dvorišta Bijele kuće u 22.30 sati po lokalnom vremenu.

Identitet vozača koji je nakon nesreće pronađen mrtav u vozilu još nije utvrđen. Navedeno je kako nije otkrivena prijetnja Bijeloj kući u skladu s provedenim sigurnosnim protokolima.

Događaj je opisan kao "samo saobraćajna nesreća", a policija obavlja uviđaj.

Bijela kuća SAD Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu