ultimativni model

Zara najavljuje jesenski hit: Jakna od umjetne kože koja plijeni pažnju

Raport.Ba
jakna

Ljeto je brzo prošlo, a pred nama je prijelazni period s kasnoljetnim i ranojesenskim vremenskim uvjetima. U garderobu polako uvodimo duge rukave, a prijelazne jakne već sada, posebno u večernjim satima, zauzimaju centralno mjesto u kombinacijama. Jedan od novih modela posebno će se isticati.

U moru novih kolekcija, jakne od kože privlače najveću pažnju. Ove jeseni nisu samo klasične bajkerice – na tržištu se pojavljuju brojne alternative s prepoznatljivim stilom kože. Jedna od njih je upravo u Zarinoj (pred)jesenskoj ponudi i zasluženo spada među najatraktivnije komade.

Jakna od umjetne kože nosi izražen buntovni faktor, ali se razlikuje od tipičnih motorističkih modela. Poseban šarm daju podignuti ovratnik, rukavi s manžetama i jezičcima na ramenima, bočni džepovi, patentni zatvarač sprijeda i preklop s dugmićima na pritisak.

Ukratko – savršena prijelazna i jesenska jakna koja se lako kombinira, a ipak ima ono nešto posebno. Cijena joj je 119 KM.

jakna Zara Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu