Politika

Zbog koronavirusa u Banjoj Luci zasjeda Gradski štab za vanredne situacije

Raport.Ba
Banja Luka
Gradski štab za vanredne situacije u Banjoj Luci zasijedat će u četvrtak povodom prvih slučajeva virusa korona u ovom gradu. Štabom će predsjedavati gradonačelnik Banje Luke Igor Radojičić. Bit će utvrđene mjere povodom prvog potvrđenog slučaja zaraze koronavirusom. Sastanak počinje u 12.30. Prvi slučajevi koronavirusom u RS, ali i BiH potvrđen je u Banjoj Luci. Radi se o muškarcu koji se vratio iz Italije te njegovom djetetu koje pohađa banjalučku školu „Branko Ćopić“.
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu