Zbog saobraćajne nesreće koja se oko 8.55 sati dogodila na magistralnom putu M-17, u mjestu Papratnica kod Žepča, saobraćaj se odvija naizmjenično, jednom saobraćajnom trakom, potvrdila je Feni portparolka Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović.
"U nezgodi su učestvovala tri putnička motorna vozila - marke Mercedes, kojim je upravljao M. J., Pasat, kojim je upravljao D. F. te Golf, kojim je upravljao M. H.
Nije bilo povrijeđenih, ali je na vozilima pričinjena materijalna šteta. U toku je uviđaj na licu mjesta te se saobraćaj odvija naizmjenično - kazala je portparolka Ekinović.