Fudbalski klub Željezničar objavio je da su zvanično dogovorili produženje saradnje s Matejom Cvetanoskim.
Standardni prvotimac je potpisao novi ugovor koji ga za klub s Grbavice veže do 2027. godine, što će sigurno obradovati navijače "Plavih".
"Naša munja će i dalje grmiti", poručili su s Grbavice.
Cvetanoski je u Željezničar stigao sredinom 2024. godine, a prije toga je, između ostalih, nastupao za Breru iz Strumice, Partizani, Shkupi i Vardar.
Ove sezone je za Željezničar upisao 12 nastupa i postigao jedan gol.