Svira dva instrumenta

Zeničanka Sabina Dodik oduševila u 'Nikad nije kasno': Zbog čega sam se odselila u Švedsku

Raport.Ba
IMG_9255-768x511

U treći krug takmičenja "Nikad nije kasno" sinoć su se plasirali Milica MIlić, Sabina Dodik i Branko Marinković Lalić.

Sabina Dodik (41) je Zeničanka koja već deset godina živi u Malmeu.

Od djetinjstva muzika je njena velika ljubav.

"Završila sam nižu i srednju muzičku školu, sviram dva instrumenta. Cijeli moj život je muzika, zaista sam željela samo da postanem pjevačica. Čim sam prvi put ušla u kafanu, to je bilo to, ništa me nije zanimalo, ni škola", kaže Sabina.

O životu u Švedskoj kaže:

"Tamo sam se odselila pre deset godina, udala sam se. Imam svoju porodicu, tamo živim sad. Prije toga sam radila u Bosni, ima dosta razlike i kada pjevate tamo u odnosu na Bosnu.

Tamo su ljudi dosta hladni nisu kao naši sa Balkana, ali se nekako snalazim ", kazala je Sabina.

Nikad nije kasno Sabina Dodik Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu