U treći krug takmičenja "Nikad nije kasno" sinoć su se plasirali Milica MIlić, Sabina Dodik i Branko Marinković Lalić.
Sabina Dodik (41) je Zeničanka koja već deset godina živi u Malmeu.
Od djetinjstva muzika je njena velika ljubav.
"Završila sam nižu i srednju muzičku školu, sviram dva instrumenta. Cijeli moj život je muzika, zaista sam željela samo da postanem pjevačica. Čim sam prvi put ušla u kafanu, to je bilo to, ništa me nije zanimalo, ni škola", kaže Sabina.
O životu u Švedskoj kaže:
"Tamo sam se odselila pre deset godina, udala sam se. Imam svoju porodicu, tamo živim sad. Prije toga sam radila u Bosni, ima dosta razlike i kada pjevate tamo u odnosu na Bosnu.
Tamo su ljudi dosta hladni nisu kao naši sa Balkana, ali se nekako snalazim ", kazala je Sabina.