Real Madrid drugi put ove sezone izgubio je od Šahtara u grupi B Lige prvaka. Prijeti im ispadanje iz grupe, prvi put u historiji kluba.
Real je s 2:0 poražen u Kijevu, u utakmici 5. kola grupne faze Lige prvaka, a pogotke za Šahtar zabili su Dentinho u 56. minuti i Manor Solomon u 83. minuti susreta. Zadnju utakmicu u skupini Real igra protiv Borussije M'gladbach.
Nakon utakmice u Kijevu španska Marca na naslovnici je objavila kratak dojam s naslovom: "Katastrofa. Ovdje se niko ne može spasiti".
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Sport
Zidane nakon poraza odmah objavio ostaje li trener Reala
Raport.Ba