POLUFINALE

"Zmajice" otputovale u Srbiju: U selekciji vlada optimizam pred revanš meč baraža za EURO 2025

Raport.Ba
464476672_927238152769111_851929812879763209_n
NFS BIH

Ženska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine otputovala je jutros u Srbiju, gdje će za dva dana odigrati revanš utakmicu polufinala baraža za EURO 2025, saopšteno je iz Fudbalskog saveza BiH,

Naime, nakon odlične igre u prvom meču u Zenici koji je završen rezultatom 2:2, raspoloženje u našoj reprezentaciji je na visokom nivou i "Zmajice" sa dosta optimizma dočekuju revanš.

To je potvrdila i reprezentativka Elma Husić koja je imala zapaženu ulogu u prošloj utakmici:

“Odlično radimo tokom cijelog ovog okupljanja i atmosfera u ekipi je odlična. Jedva čekamo utakmicu u utorak. Motivisane smo da ponovimo borbenu igru iz prvog meča i nadam se da će rezultat biti još povoljniji za nas, te da ćemo se plasirati u finale doigravanja.

Srbija je također pokazala kvalitet, tako da vjerujem da će svi koji budu pratili naredni meč moći da uživaju u dobrom fudbalu. Uvjerena sam da možemo napraviti uspjeh.“

Podsjetimo, "Zmajice" će do utakmice sa Srbijom odraditi još dva treninga.

baraž EURO Ženska fudbalska reprezentacija BiH ženska fudbalska reprezentacija srbije Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu