TURSKA SUPERLIGA

Džeku uspio iznervirati igrač Gaziantepa, ni komentatoru nije bilo jasno: Šta umišlja ko je, hoće da isprovocira…

Fenerbahce je u utakmici 20. kola turske Superlige slavio minimalnu pobjedu nad Gaziantepom rezultatom 1:0.

Pogodak odluke postigao je Kahveci u 81. minuti susreta, ali Fenerbahce je do vodstva mogao još u 50. minuti kada je dosuđen penal u njihovu korist.

Loptu je uzeo Džeko, ali nije bio precizan te je pogodio stativu.

Neposredno prije nego je Džeko trebao izvesti penal, kapiten Gaziantepa Papy Djilobodji očigledno je pokušao ući u glavu Dijamantu te je dugo stajao u zabranjenoj zoni i protestovao na sudijsku odluku, prenosi Sport1.

Džeko ga je gledao u čudu, a nije izostala ni reakcija komentatora Sportkluba koji je bio prilično iznerviran njegovim ponašanjem.