novi poraz

Feđa Dudić zagrmio: Kao djeca smo

Mladost iz Lučana je u osmom kolu Superlige Srbije savladala kragujevački Radnički sa 2:1 na svom renoviranom terenu, i to poslije preokreta u drugom poluvremenu.

Svoje prve utiske poslije utakmice je za TV Arena sport iznio trener gostiju Feđa Dudić.

Trener Radničkog žali zbog dvije velike greške njegovih igrača, Golijanina i Evandra, zbog čijih je igranja rukom u svom kaznenom prostoru, Mladost dobila dva penala iz kojih je riješila meč.

''Trebalo je da možda u prvom poluvremenu vodimo sa većom razlikom, ali smo ipak imali kontrolu u svojim rukama. Ulazak u drugo poluvrijeme je bio nevjerovatan. Kao djeca smo napravili takve dvije greške, poklonili smo im dva gola. Mladost je najbolja kada vodi, zna da smiri igru, da iskontroliše to. Čestitam im ovim putem na pobjedi i okrećemo se sljedećoj utakmici'', rekao je Dudić.