U SJAJNOJ FORMI

Piksi izgubio živce s Mitrovićem: Novi napadač Srbije dolazi iz BiH

Mnogo bure podiglo se u Srbiji na posljednjem okupljanju reprezentacije Srbije.

Dragan Stojković Piksi nije mogao računati na Aleksandra Mitrovića zbog navodne povrede, kao i Dušana Vlahovića zbog porodičnih problema.

Luka Jović odavno nije pouzdan pa je Piksi već u potrazi za novim rješenjima u napadu.

A to bi mogao biti Dejan Joveljić.

Npadač LA Galaxja vratio se na teren nakon povrede i odmah napravio veliki uticaj na igru svog tima.

U derbiju Los Angelesa, njegov tim je savladao gradskog rivalaa Los Angeles FC rezultatom 4:2, i to nakon što je gubio 0:2 na poluvremenu.

Joveljić je briljirao u drugom poluvremenu, prvo postigavši gol u 53. minuti, a potom još jedan u 67. minuti, za 3:2.

Joveljić je u ovoj sezoni postigao 14 golova i upisao šest asistencija u 23 utakmice, što ga trenutno stavlja na šesto mjesto liste strijelaca MLS-a.

Inače je rođen u Bijeljini (BiH), ali je nastupao za sve omladinske selekcije Srbije te na kraju i za A reprezentaciju, za koju je skupio šest utakmica i postigao dva gola.