WWIN LIGA BIH

Nakon neočekivanog kiksa protiv GOŠK-a, Toni Karačić ponudio ostavku na mjestu trenera Širokog Brijega

Iako su imali prednost od 2:0 na domaćem terenu, igrači Širokog Brijega su nakon velikog broja grešaka u drugom poluvremenu ostali bez pobjede nad GOŠK-om.

Naime, nakon prvih 45 minuta, Širokobriježani su vodili pomenutim rezultatom 2:0, da bi u drugom poluvremenu uporna ekipa iz Gabele stigla do potpunog izjednačenja, te je na kraju utakmice konačni rezultat glasio 2:2.

Nakon kiksa u utakmici sa GOŠK-om, trener Širokog Brijega, Toni Karačić, ponudio je ostavku.

Pored toga, Širokobriježani nakon sedam utakmica imaju svega devet bodova, što svakako ne može biti zadovoljavajuće.

“Nismo zadovoljni ovim rezultatom, očekivali smo pobjedu. Ja ću svoj mandat sad staviti na raspolaganje upravi”, poručio je Karačić na press-konferenciji nakon susreta Širokog Brijega i GOŠK-a.

U klubu sa Pecare se još nije razgovaralo o ovom pitanju, tako da je situacija oko Tonija Karačića još nepoznata.