nemile scene

Haos na Koševu: Naguravanje i sukob fudbalera Sarajeva i Željezničara nakon utakmice!

Večeras se na stadionu Asim Ferhatović Hase igrao veliki sarajevski derbi između Sarajeva i Željezničara. Uzbudljiv derbi završen je bez pobjednika rezultatom 1-1.

Željezničar je u prvom poluvremenu, tačnije u finišu prvog poluvremena stigao do prednosti pogotkom Boljevića, a nakon sjajne asistencije Hiroša.

U drugom poluvremenu uslijedio je odgovor Sarajeva. Trener bordo tima Zoran Zekić u igru je uveo Soldu, a upravo je defanzivac Sarajeva nakon kornera pogodio mrežu ljutog rivala za 1-1.

Sarajevo je zaigralo mnogo ofanzivnije i bolje, a od 45. do 75. minute domaći tim imao je sedam udaraca prema golu protivnika, dok Željezničar nije imao niti jedan. No, rezultat je ostao nepromijenjen.

Sudija Admir Musić odsvirao je kraj prije predviđenog isteka, a to je izrevoltiralo igrače Sarajeva.

Došlo je do naguravanja igrača nakon utakmice.