engleski reprezentativac

Zvijezda Chelseaja izrešetala mrežu Brightona četiri puta za samo 20 minuta i tako donijela novu pobjedu londonskom klubu

Chelsea je u okviru 6. kola engleske Premier lige kod kuće savladao ekipu Brightona rezultatom 4:2.

Gosti su poveli u 7. minuti golom Ruttera, a Chelsea odgovorio hat-trickom sjajnog Colea Palmera u razmaku od 21. do 31. minute. Palmer je prvo zabio na asistenciju Jacksona, onda realizirao i penal te u 31. donio Chelseaju veliku prednost.

Brighton je tri minute kasnije smanjio preko Balebe, ali je Palmer svojim četvrtim golom u samo 20 minuta vratio Chelsea na dva gola prednosti. Palmer je tako došao do šest golova u osam nastupa za Chelsea ove sezone, a upisao je i dvije asistencije.

Ovom pobjedom londonski klub je nastavo sa sjajnim rezultatima u posljednje vrijeme.