neville bez dlake na jeziku

‘Manchester United igra odvratno’

Gary Neville označio je igru ​​Manchester Uniteda u porazu od Tottenhama rezultatom 3-0 kao "apsolutno odvratnu".

Spursi su stigli do pobjede na Old Traffordu, dominirajući igrom čak i prije nego što je Bruno Fernandes isključen prije poluvremena.

"Prvo poluvrijeme je bilo loše koliko može", rekao je Neville tokom Sky Sportsovog komentara utakmice.

"Ovo je šokantan dan, dan otrežnjenja. Ovo je stvarno loš dan za Ten Haga."

Iako je Fernandes nesretno dobio čisti crveni, veznjak se poskliznuo dok je krenuo u obračun s Jamesom Maddisonom, njegovo otpuštanje nije izazvalo suosjećanje kod Nevillea.

"To sažima Manchester United u prvom poluvremenu. Bili su apsolutna sramota.

"To je jedna od najgorih izvedbi koje sam vidio pod Ten Hagom. I to nešto govori. Stvarno je loša."

Nakon šest utakmica u ovom razdoblju, United je tek 12. na prvenstvenoj ljestvici s manje od pola boda od vodećeg Liverpoola.

Neville je kasnije dodao: "Današnji dan me šokirao koliko su nisko pali."