liga prvaka

Monaco zabio “petardu” Crvenoj zvezdi za sretan put u Beograd

U okviru 3. kola Lige prvaka Monaco je na svom stadionu dočekao predstavnika Srbije, Crvenu zvezdu.

Očekivao se jako zanimljiv meč, a to su ova dva rivala i prikazala.

Ipak, u nešto boljem svjetlu su se pokazali Francuzi, pa su sa "petardom" ispratili Beograđane kući.

Igrao se 20. minut kada je Takumi Minamino doveo u prednostMonaco, da bi Cherif Ndiaye izjednačio iz penala na 1:1 u 27. minuti. Pred kraj prvog poluvremena Breel Embolo donosi prednost od 2:1 za domaće.

U 54. minuti Wilfried Singo povećava na 3:1, da bi Minamino svojim drugim golom u 70. minuti povećao na 4:1. U sudijskoj nadoknadi u strijelce se upisuje i Maghnes Akliouche i postavlja konačnih 5:1 za Monaco.

Monaco sada ima 7 bodova nakon tri odigrana kola, dok je Zvezda bez bodova iz isto toliko odigranih utakmica.