zadivio ga

I to je moguće: Komentator iz Srbije iznenadio reakcijom na poteze Dominika Livakovića

U derbiju večeri u Europskoj ligi Fenerbahče i Manchester United su u Istanbulu odigrali 1-1, a za domaći sastav branio je hrvatski reprezentativac Dominik Livaković, koji je oduševio svojom predstavom.

United je poveo u 15. minuti golom Christiana Eriksena, no turski sastav je izjednačio u 49. minuti golom Youssef En-Nesyrija.

Livaković se prometnuo u prvo ime utakmice s bravuroznim obranama i prema Sofascoreu bio s ocjenom 7,2 jedan od najbolje ocijenjenih igrača Fenera. Veću ocjenu od njega dobili su samo Tadić i En-Nesyri (7,4).

Zadivio je hrvatski golman srpskog komentatora na srpskoj Arena Sportu: "Četiri odbrane za ovog dečka…", no nije tu stao, hvalio ga je i kad je presjekao loptu.

Reakcije komentatora možete ispratiti OVDJE i OVDJE.