briljira na klupi

Navijači Sarajeva skandirali Zoranu Zekiću, njegova reakcija pravi je hit

Sarajevo je pobijedilo 3:0 kod Igmana u Konjicu u desetom kolu BiH Premijer lige. Ekipa Zorana Zekića povela je u 23. minuti autogolom Velića. U 25. minuti povisio je hrvatski veznjak Karlo Lulić, a konačnu pobjedu od 3:0 potvrđuje bivši veznjak Lokomotive Vladan Bubanja.

Zekićevo Sarajevo je na drugom mjestu i bez poraza. Sarajevo ima sedam pobjeda i tri remija, uz gol-razliku 25:9. Ipak, Zrinjski je lider s učinkom od devet pobjeda i remijem, a na trećem mjestu je aktuelni prvak Borac iz Banja Luke koji ima dva boda manje od Sarajeva, ali i utakmicu manje.

Hrvatski trener je hit među navijačima Sarajeva, koji mu i skandiraju. Pojavio se video u kojem Horde zla pjevaju Zekiću "Oni ti ga puše, Zorane", a on svojom reakcijom potom oduševljava pristalice kluba kojeg vodi.