Rasprodano pa ukinuto

Aca Lukas se sinoć pohvalio rasprodanim koncertom u Banjoj Luci: Danas je nastup otkazan

Raport
Piše: Raport
Screenshot 2025 12 11 105952

Koncert pjevača Ace Lukasa, koji je trebao biti održan 29. decembra u jednom banjalučkom klubu, otkazan je, saopćeno je iz uprave kluba.

Lukas je jučer objavio da je koncert rasprodan te se zahvalio publici u Banjoj Luci, najavivši mogućnost dodavanja još jednog termina zbog velikog interesovanja.

„Vjerovatno, u stvari sigurno, ćemo uskoro objaviti još jedan datum jer je interesovanje baš veliko“, rekao je Lukas.

Međutim, pjevač se našao pod žestokim kritikama nakon što je u javnost dospjela fotografija na kojoj sjedi za stolom s Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom Armije RBiH u Srebrenici.

Nakon objave te fotografije, Olimpijski centar „Jahorina“ saopćio je da otkazuje Lukasov nastup na Ski Opening događaju, a sada je otkazan i nastup u Banjoj Luci.

Aca Lukas Banja Luka Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu