TRENER PLAVIH U PROBLEMU

Akrapović: Izgubili smo tri igrača za sljedeću utakmicu

Željezničar je poražen od Zrinjskog na gostovanju u 23. kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine rezultatom 2-0.

Trener gostiju Bruno Akrapović žali što stvorene prilike nisu realizirane. Naročito se to odnosi na onu kolosalnu koju je imao Dženan Haračić u drugom poluvremenu.

"Parirali smo odlično. U prvom poluvremenu imali smo stopostotnu šansu preko Cocalića. Imamo priliku utakmice, gdje možemo da sve riješimo, nismo riješili. Kako to biva u ovoj sezoni, kažnjeni smo jednim udarcem glavom.

Žao mi je zbog ekipe, dali su sve od sebe. Izgubili smo tri igrača za sljedeću utakmicu, ali nastavljamo dalje. Imamo borbenost, motivaciju, mislim da ćemo se vratiti na pravi put - izjavio je Akrapović za Arenu Sport.

Željo poslije reprezentativne pauze dočekuje Velež na Grbavici.

Treći žuti karton u Mostaru su zaradili Amer Hiroš i Harun Karić, a isključen je Stefan Radinović. To su fudbaleri koji neće biti na usluzi Akrapoviću protiv Veleža.