željo ponovo izgubio

Bašić ne vjeruje šta se desilo: Dominirali smo. Sloboda dala gol iz jedinog šuta u drugom poluvremenu

Sarajevski "Plavi" pretrpjeli peti poraz zaredom

Tuzlanska Sloboda je savladala Željezničar sa 1:0 u šesnaestini finala Kupa Bosne i Hercegovine te produžila agoniju sarajevskih "Plavih" kojima je ovo bio peti uzastopni poraz, računajući i Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

"Želim da čestitam Slobodi i želim da se vrate u Premijer ligu. Ušli smo bojažljivo, kako je odmicalo igrali smo sve bolje. Imali smo i neke prilike.

Drugo poluvrijeme bilo je dobro, imali smo posjed lopte, apsolutnu dominaciju. Mislim da je Sloboda imala jedan šut i dala gol.

Zaista nevjerovatno, šta drugo reći. Dali smo sve od sebe. Niz je težak, moramo ići dalje", rekao je trener Želje Nermin Bašić.