Chiesa je toliko izvozao Lovrena da je to bilo ružno za gledati. Na kraju je i zabio

Dejan Lovren vodio je Zenit kao kapiten kod Juventusa u četvrtom kolu Lige prvaka. Bio je jedan od tragičara u porazu 4:2.

Prvo je u 58. minuti prerano utrčao u kazneni prostor prilikom Dybalinog promašaja penala, zbog čega je sudac naredio ponavljanje kaznenog udarca. Dybala je iz drugog pokušaja zabio za 2:1.

Lovren je 15 minuta kasnije ispao na širokom prostoru protiv Enrica Chiese. Desni stoper Zenita krenuo je prema lijevom krilu Juventusa, ali bio je nemoćan protiv njega.

Chiesa je prvo vagao Lovrena pa ga pretrčao, a ulaskom u kazneni prostor predriblao i poslao u prazno. Na to je kapitenu u pomoć krenuo Čistjakov, još jedan Zenitov stoper, ali je Chiesa zabio gol pokraj njega i Lovrena. Sve pogledajte OVDJE.

Gazzetta dello Sport je Lovrena ocijenila s 5.5, a opisno ovako: "Chiesa ga je izvozao akcijom i golom za 3:1. Nije bilo lijepo gledati što mu je napravio. Lovren je bio bolji u prvom poluvremenu, kada je spasio McKenniejev udarac glavom i otklonio još par opasnosti."