Double-double Jusufa Nurkića, Portland zabilježio četvrti poraz zaredom

Portlandu, čini se, ništa ne pomaže. Ni raspoloženi Damian Lillard, ni domaći teren, vodstvo na poluvremenu… Portland je ovim zabilježio četvrti poraz zaredom.

Trail Blazersi su upisali četvrti vezani poraz, New York je slavio u njihovom Moda Centeru. Domaćini su vodili nakon prve četvrtine (33:20), kao i na poluvremenu (55:49), ali u drugom dijelu meča uslijedio je sunovrat i Portland je ponovo izgubio, 107:123.

Damian Lillard je ubacio 38 poena, ali uzalud. Kod Knicksa su najefikasniji bili Immanuel Quickley (26 poena, 10 skokova) i Julius Randle (24 poena, 10 skokova).

Jusuf Nurkić na parketu je proveo 28 minuta te za to vrijeme zabilježio double-double od po 10 poena i skokova, tome pridodao tri asistencije i blokadu.

Portland je trenutno na 13. mjestu Zapada s omjerom 31-38. Play-in je sve dalje…