Engleski golman nije dao kamermanu snimati najtužniju scenu sinoćnje utakmice

Harry Kane tragičar je Engleske nakon što je u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva promašio jedanaesterac za 2:2 protiv Francuske. Tako su Francuzi opet otišli u polufinale, a Englezi kući.

Nakon što je sudac označio kraj utakmice, utučeni Kane pao je na travnjak. Jedan kamerman pokušao je snimiti Kanea iz blizine, a onda se umiješao engleski golman Jordan Pickford i potjerao ga. "Malo poštovanja, molim vas", govorio je Pickford.

Kane plače nakon poraza od francuske
Golman Pickford je štitio svog kolegu Harryja Kanea

Podsjetimo, u posljednjem susretu četvrtine finala Svjetskog prvenstva u Kataru sastala su se dva favorita, Engleska i Francuska. Francuzi su poveli sjajnim golom Aureliena Tchouamenija. Isti igrač je početkom drugog poluvremena skrivio jedanaesterac. Njega je u gol za izjednačenje pretvorio Harry Kane.

Englezi su dominirali većinom drugog poluvremena, no kazna za promašaje stiže u 78. minuti. Olivier Giroud koristi sjajan centaršut Griezmanna te pogađa mrežu Pickforda za novo vodstvo Francuza.

Engleska je do kraja meča propustila da ponovo poravna rezultat. Hernandez je oborio Mounta u kaznenom prostoru. Sudija je nakon intervencije VAR-a dosudio novi penal za "tri lava". No ovaj put Harry Kane nije bio siguran sa bijele tačke. Englez je loptu poslao visoko preko gola.

Francuze u srijedu očekuje susret polufinala protiv sjajnog Maroka. Dan ranije igra se drugi polufinalni meč između Argentine i Hrvatske.