Fudbaleri i gledaoci u čudu. Čistač snijega na terenu ostavio ogromnu “mrlju” u obliku penisa

Čistač je ostavio mrlju sumnjivog oblika (u obliku penisa) na terenu nakon čišćenja snijega tokom utakmice 2017. godine.

Suparnici u nizozemskom nogometnom prvenstvu (Eredivisie) Heracles i Groningen borili su se u ligaškom okršaju dok je snijeg padao na teren.

Čistač ostavio jasan otisak

I u neuspjelom pokušaju da makne kompletan snijeg s terena, čistač je ostavio jasan otisak na travnjaku.

Jasan znak na terenu

Groningen je vodio s 3:0 prije poluvremena. U tom su trenutrku kamere zumirale akciju kako bi pokazale golemi falusni oblik koji je bio "isklesan" u snijegu, prenosi Daily Star.

Nejasno je je li čistač snijega namjerno ostavio nepristojnu mrlju na terenu.

Domaći tim bjesomučno napadao

No, čini se da je inspirirao gostujući Groningen koji je bjesomučno napadao tokom cijele utakmice. Na kraju je bilo 4:1 za Groningen.

Isto se ne može reći za Heracles koji je uspio postići samo jedan gol u posljednjoj minuti utakmice.

Iako su igrači uspjeli izgurati utakmicu bez praska u smijeh, navijači su "histerisali" na društvenim mrežama. Ogromni otisak bio je dugačak 80 metara i širok 20 metara na najširem dijelu.

S gostujućim vodstvom od tri pogotka nakon 45 minuta, TV kamere su se upalile kako bi nacija mogla gledati napore terenskog osoblja u punom sjaju.

Ishodu su mogli svjedočiti gledaoci na stadionu Polman u Almelu.