Fudbalski svijet u šoku zbog kostobrana koje ima Ronaldo: “Imaš 36 godina i to nosiš?”

Manchester United izgubio je dva dragocjena boda na Old Traffordu u meču sa Evertonom (1:1), a Cristiano Ronaldo je utakmicu počeo na klupi za rezerve.

Ole Gunnar Solskjaer uveo ga je u igru tek u 57. minuti, rezultat je tada bio 1:0 za domaći tim, a osam minuta kasnije Townsend je izjednačio.

Navijači Uniteda su bili šokirani kada je u 85. minutu Mina postigao drugi gol za klub iz Liverpoola, ali je na njihovu sreću, poslije intervencije VAR, on poništen.

Ronaldo u igri nije uradio ništa posebno, ali se o njemu ponovo priča i na društvenim mrežama je jedna od glavnih tema. Razlog su kostobrani.

U trenutku dok se spremao da uđe u igru podešavao je opremu i otkrio da ima specijalno dizajnirane kostobrane na kojima je njegov lik.

Društvene mreže su se odmah usijale, mnogi su smatrali da je Portugalac još jednom pokazao koliko je egocentričan.

"Ima 36 godina i nosi kostobrane sa svojim likom?", glasio je jedan od komentara.

"Ima svoju fotografiju na kostobranima koje nosi? Stvarno? U šoku sam…", izjavio je legendarni Roy Keane dok je komentarisao utakmicu svog bivšeg tima.