bivši igrač sarajeva

Hasić oduševio svojim potezom: Gol posvetio nastadalima u poplavama u Bosni i Hercegovini

Ajdin Hasić (22) postigao je treći gol u sezoni za poljsku Cracoviju.

Naime, Slask je u meču 11. kola poljskog nogometnog prvenstva poražen od Cracovije sa 2:4, a Hasić je u 79. minuti pogodio iz penala za svoj tim.

Ajdin je gol posvetio nastradalima u katastrofalnim poplavama koje su zadesile Jablanicu, Kiseljak, Fojnicu, Kreševo i druga mjesta u Bosni i Hercegovini, te tako oduševio mnoge fanove. Bh. ofanzivac je teren napustio u 80. minuti.

Ove sezone je bivši igrač Sarajeva odigrao ukupno osam susreta, te uz tri gola dodao i jednu asistenciju.

Cracovia je treća na tabeli sa 23 boda i ima dva boda manje od lidera Lecha. Slask zauzima zadnje mjesto sa samo četiri boda i još uvijek nema pobjedu.