Crna Gora

Hit hitova: U tri utakmice primili 50 golova, obično nemaju nijedne rezerve na klupi

Njegoš, član crnogorske treće lige, grupa Centar, izgubio je od Zete 19:0.

Poraz bi bio teži da utakmica nije prekinuta u 70. minutu. Ali ovo im nije prvi debakl. U prvom kolu su od Zabjela izgubili 0:10. Slijedili su porazi 2:6 od Olimpika, 0:15 od Crvene stijene i sada rekordnih 0:19.

U četiri utakmice nemaju ni boda uz gol razliku 2:50. Njegoš je zbog ovog nevjerovatno katastrofalnog niza i posebno posljednjeg u nizu potopa postao regionalni hit.

Crnogorski mediji ističu kako ovakvo nestvarne poraze Njegoša uzrokuje i to što često nema dovoljno igrača.

Tako su protiv Zabjela imali samo 11 igrača, bez ijedne zamjene. Protiv Crvene stijene su imali samo jednu rezervu. Protiv Zete pak nisu imali ni svih 11, nego su protiv kluba koji je bio prvi prvak Crne Gore igrali s desetoricom. Ali, tako da su prekinuli meč u 79. minutu.

Nije Njegoš jedini kojeg protivnici "trpaju". Olimpiko je u prvom kolu poražen od Čelika 0:17, pa od Zabjela 0:14. Ali onda se za te katastrofe djelimično iskalio upravo na Njegošu pobjedom 6:2.