POSLAO PORUKU PODRŠKE

Luka Modrić 10 minuta nakon utakmice u Valenciji uzeo mobitel u ruke i pokazao zašto je fudbalska ikona

U dvoboju 27. kola Primere Valencia i Real Madrid su na Mestalli odigrali 2-2.

Vinicius Junior spasio je Real Madrid od drugog ovosezonskog poraza u španskom nogometnom prvenstvu. Brzi 23-godišnji Brazilac postigao je oba pogotka za Madriđane.

Valencia je vodila 2-0 nakon pogodaka Huga Dura (27) i Romana Jaremčuka (30.). Vinicius Junior je prvi pogodak postigao u nadoknadi prvog poluvremena (45+5) , a izjednačio je udarcem glavom u 76. minuti.

Nije nažalost sudijski skandal jedino po čemu će se pamititi dvoboj, bila je tu i povreda Gvinejca Mouctara Diakhabyja.

Napustio je defanzivac Valencije teren na nosilima, a Modrić mu je poslao poruku podrške preko društvene mreže X: "Nadam se da će se Diakhaby uskoro oporaviti", napisao je Luka.