Srbijanski reprezentativac

Mitrović divlja po Saudijskoj Arabiji. Izgubio živce, psovao pa se prekrstio: “Je*em ti mamu u usta!”

Pobjesnio jer je morao van igre

Aleksandar Mitrović je postigao gol u pobjedi Al Hilala nad Al Šababom za 2:0 u meču 8. kola saudijske lige. Međutim, nije bio baš toliko srećan zbog izmjene koja je uslijedila u 83. minutu, a onda je imao žestoku reakciju.

Podsjetimo, u 76. minuti, kada je sijevnula kontra domaćina preko Neymara i kada je Brazilac izlomio kompletnu odbranu gostiju, pronašao Mitrogola na drugoj stativi, Srbin je uspio da iz drugog pokušaja zakuca loptu pod prečku.

Međutim, najbolji strelac u historiji srbijanske reprezentacije se potom iznervirao i žestoko krenuo da psuje na srpskom jeziku.

Inače, ovo je bio deveti gol Mitrovića za Al Hilal od dolaska iz Fulama. Ponovo ključan za nova tri boda i prvo mjesto na tabeli. Al Hilal sada ima bod više od Al Itihada, čiji je kiks iskoristio na gostovanju Al Fejhi kod Srba Vuka Rašovića, Vladimira Stojkovića i Milana Pavkova.