nezadovoljni odbranom

Navijači Phoenixa ismijavaju Nurkića: “Kako on zapravo dobija minute je urnebesno…”

Phoenix je sinoć poražen na svom parketu izgubili od New Orleans Pelicansa, jednog od konkurenata u borbi za direktan ulazak u play-off.

Domaćin je vodio nakon prve četvrtine (26:19) u Footprint Centeru, ali ostatak meča je protekao u znaku New Orleansa, koji je na kraju slavio sa 105:113.

Pobjednički sastav predvodili su CJ McCollum (31 poen) i Zion Williamson (29 poena, 10 skokova), dok je prvi strijelac Phoenixa bio Bradley Beal (33 poena).

Jusuf Nurkić je ponovo imao ulogu prvog skakača Sunsa (10) te je također upisao po šest poena i asistencija, tri ukradene lopte i jednu blokadu.

Navijači Phoenixa nisu bili oduševljeni predstavom Nurkića, što su podijelili na X-u:

"Pogledajte Nurkića. Kako on zapravo dobija minute je urnebesno", napisao je jedan korisnik ove mreže uz objavljen snimak Nurkića kako "igra" odbranu.

"Prozivam Jusufa Nurkića. Znam da svi volimo Nurka, ali on mora da je jedan od ljudi sa najgorom završnicom ikada.