Pogledajte debakl Sergija Ramosa sinoć. Teško da može gore od ovoga

Sergio Ramos je od početka sezone za svoj novi klub PSG od mogućih 27 utakmica igrao tek tri. Treća će mu ostati u najgorem sjećanju. U 85. minuti utakmice kod Lorienta u 19. kolu, pri vodstvu suparnika 1:0, Ramos, koji je ušao na poluvremenu, napravio je prekršaj za drugi žuti karton u samo četiri minute.

Prvi je dobio zbog preoštrog starta, a drugi, isključujući, zbog faula koji je napravio kao zadnji čovjek odbrane. Ramos je tako u najgorem trenutku ostavio momčad s igračem manje, ali srećom po PSG, spasio ga je Mauro Icardi golom za 1:1 u sudijskoj nadoknadi.

Ipak, to ne može umanjiti debakl Sergija Ramosa otkako je došao u PSG, koji je potvrđen upravo na ovom meču. Zbog povreda, a sada i isključenja, igrao je samo 130 minuta ili manje od jedne i pol od 19 prvenstvenih utakmica. Još 45 minuta dodao je u francuskom kupu.

Ramosu je najnoviji crveni karton 27. u karijeri. 20 puta isključen je u La Ligi, pet u Ligi prvaka, gdje dijeli neslavni rekord s Ibrahimovićem i Daviesom, te po jednom u španskom Superkupu i sada u Ligue 1.