Pogledajte fantastičan gol smrknutog Mbappea za bod Francuske

Austrija i Francuska odigrale su sinoć u Beču 1:1 u 3. kolu grupe 1 Lige nacija A. Domaćini su poveli u 37. minuti golom Weimanna nakon prekrasne akcije austrijske reprezentacije, a gosti su do boda došli sedam minuta prije kraja kad je zabio Kylian Mbappe.

Mbappea su kamere uhvatile smrknutog lica nakon vodećega gola Austrije, a najbolji francuski igrač na klupi je sjedio do 63. minute. Deschamps je ubrzo ubacio i Nkunkua, a upravo su njih dvojica sami stvorili akciju iz koje je Francuska došla do boda.

Mbappe je dobio loptu na centru, odigrao je Nkunkuu i onda krenuo u munjeviti sprint prema šesnaestercu. Veznjak Leipziga ga je idealno proigrao, a Mbappe je protutnjao kraj austrijskog stopera i potom strašnim udarcem pogodio bliže rašlje Pentzova gola.

Pet minuta kasnije Mbappe je mogao potpuno okrenuti utakmicu, ali je Pentz njegov udarac krajnjim naporima odbio u prečku. Austrija će u ponedjeljak biti domaćin Danskoj, a Francuska na Stade de Franceu dočekuje Hrvatsku.