protiv marseillea

Pogledajte šok na licu Mbappea nakon poteza Luisa Enriquea

Kylian Mbappe ponovo je zamijenjen prije kraja utakmice, ovaj put u susretu u kojem je njegov Paris Saint-Germain pobijedio Marseille 2:0.

Mbappe je igrao do 65. minute, kada je morao na klupu, pa je nastavio seriju utakmica u kojima nije odigrao svih 90 minuta. Od posljednjih sedam ligaških susreta samo je jedan odradio u punoj minutaži, protiv Montpelliera kojem je zabio tri i asistirao za jedan gol u pobjedi 6:2. Kada je četvrti sudac pokazao da Mbappe izlazi iz igre, francuski napadač bio je šokiran i iživciran. U nevjerici je izlazio s terena i odmahivao glavom.

"Ja sam trener, ja sam taj koji svakog dana i svake sedmice donosi odluke i to ću činiti do svog zadnjeg dana u Parizu. Uvijek tražim najbolje rješenje za ekipu i vjerujem da sam u pravu", rekao je Luis Enrique.