Rade Krunić igrao, Milan kiksao. Vodeći Napoli bježi na plus osam

Rade Krunić igrao je od 82. minute za ekipu Milana protiv Cremonesea. Naš reprezentativni veznjak je zamijenio Sandra Tonalija.

No, ni to nije pomoglo aktuelnom prvaku Italje u nogometu. Milan je osvojio samo bod na gostovanju u dvoboju 14. kola italijanske Serie A (0:0).

Rade Krunić: Odigrao sedam mečeva

Rade Krunić je odigrao sedam prvenstvenih mečeva ove sezone za Milan. Upisao je jednu asistenciju.

Kroz cijelu utakmicu Milan je bio bolji. U prvom poluvremenu najbolju je šansu propustio Divock Origi.

U nastavku je također fijukalo oko domaćih vrata. No, nijedna lopta nije završila u mreži. Na samom kraju i Marko Lazetić je promašio priliku za tri boda Milana.

Ovakvim rezultatom aktuelni prvak Milan je usporio lov na Napoli, prenosi HRT.

Cremonese i dalje bez pobjede

Vodeći južnjaci u ovom trenutku Milanu bježe osam bodova. Napoli je danas slavio sa 2:0 protiv Empolija. Napolitanci imaju 38 bodova, Milan je drugi sa 30.

Cremonese je i dalje bez pobjede. Ovo mu je bio već sedmi remi u sezoni. Danas su još igrali Spezia - Udinese (1:1). Pet mečeva na rasporedu je u srijedu.