neočekivan rasplet

Real šokantno izgubio. Urlik Džanana Muse prolomio se dvoranom u Madridu kada je čuo riječi trenera “Kraljeva”

Džanan Musa odigrao je jednu od slabijih utakmica za Real Madrid koji je neočekivano izgubio od Manrese (72:83) na domaćem parketu u 27. kolu prvenstva Španije.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine, inače vodeći strijelac "Kraljeva" u Euroligi, ovaj put je ostao na samo osam poena, uz šut iz igre od 11/3 (dvojke 7/2, trojke 4/1).

Istina, nije mnogo ni igrao, nešto manje od 19 minuta.

Razlog se možda krije i u dešavanjima na počektu drugog poluvremena kada je Džanan zbog prigovora dobio tehničku grešku, a gosti to iskoristili da povedu da dvocifrenom razlikom.

Trener Reala Mateo Chus zbog toga je odlučio "promiješati" petorku te je na tajm-autu najavio da će jedan od igrača koji će napustiti teren biti upravo Musa.

Tada je uslijedio jasan krik Muse, koji se očito teško pomorio s činjenicom da mora van terena.

Šta se dešavalo prilikom spomenute minute odmora Real Madrida, možete pogledati OVDJE.