Vulgarni ispad

Ronaldo novim vulgarnim potezom šokirao javnost

Al-Nassr je pobijedio sa 3:2 na gostovanju kod Al-Shababa, a utakmicu je obilježio Cristiano Ronaldo.

Al-Nassr je poveo golom Cristiana Ronalda u 21. minuti. Portugalac je bio precizan iz kaznenog udarca, da bi Yannick Carrasco - još jedna zvijezda europskog životopisa - izjednačio u osmoj minuti nadoknade prvog dijela, također s bijele tačke.

Anderson Talisca pobrinuo se za novo vodstvo Al-Nassra u 46., Carlos Junior poravnao je rezultat u 67., a ogled je prelomio Talisca novim pogotkom u 86. minuti. Novom pobjedom drugoplasirani Al-Nassr približio se Al-Hilalu na četiri boda zaostatka, ali lider još nije odigrao svoju utakmicu 21. runde.

Ogled je obilježila i nova iznenađujuća scena u režiji C. Ronalda. Portugalac je proslavio pobjedu vulgarnim potezom, rukom je pokazivao u smjeru međunožja i ko zna što želio poručiti.