Nemoguć promašaj Alena Halilovića

Ajax je jučer u utakmici 26. kola nizozemske Eredivisie slavio s 3:1 na gostovanju kod Heerenveena te tako prekinuo niz od dva uzastopna poraza.

Utakmica je mirovala u prvom poluvremenu, a onda je Ajax u šest minuta drugog dijela riješio utakmicu. Dušan Tadić zabio je u 57. minuti, a onda i u 60. na asistenciju Tagliafica. U 63. minuti strijelac je bio Quincy Promes na asistenciju Lassine Traorea.

Jedini gol za domaće zabio je Mitchell Van Bergen u 67. minuti susreta. Mogao je Heerenveen voditi već u prvom dijelu, ali je Alen Halilović promašio nevjerovatnu šansu.

Nakon povratne lopte koju je dobio na pet metara trebao je samo ugurati loptu u gol pored golmana, ali on se sapleo i loptom pogodio vlastitu nogu i promašio matnu situaciju.