Inter Edina Džeke pobijedio Fiorentinu u Firenci

Inter Edina Džeke Edin džeko u dersu intera na stadionu

Inter Edina Džeke pobijedio je Fiorentinu rezultatom 4:3 u okviru 11. kola talijanske Serije A.

Barela je u drugoj minuti doveo Inter u prednost, a Lautaro Martinez u 15. minuti udvostručio je vodstvo.

Prvo je Cabral u 33. minuti iz penala smanjio na 1:2, da bi Ikone u 60. minuti izjednačio.

Džeko je na teren ušao u 61. minuti. U 73. minuti njegova ekipa dolazi do nove prednosti. Lautaro Martinez je postigao gol iz penala.

Međutim, Fiorentina u 90. minuti preko Luke Jovića dolazi do novog poravnanja.

I kada su svi očekivali kraj utakmice Mkhitaryan u 95. minuti trese mrežu i donosi trijumf Interu.

Akciju kod ovog gola započeo je bh. reprezentativac Edin Džeko. On je i inače odigrao značajnu ulogu u ovoj pobjedi Intera nad Fiorentinom.

Ekipa Intera Edina Džeke je trenutno sedmoplasirna sa 21 bodom, dok Fiorentina zauzima 13. poziciju sa 10 bodova.