Englezi u nevjerici: Odigrao utakmicu karijere, a cijeli dan nije ništa pio ni jeo

Said Benrahma oduševio je navijače u ponedjeljak navečer u pobjedi njegovog West Hama nad Burnleyem 2:1.

Čekičari su i dalje u igri za Ligu prvaka, a jučer su slavili pobjedu, iako su primili gol nakon 19 minuta.

Prvo je Michael Antonio izjednačio u 21. minuti prije nego je West Ham stigao u vodstvo u 29. minuti, zahvaljujući sjajnom ubačaju Benrahme.

Bivši fudbaler Brentforda razvlačio je odbranu Burnleya punih 30 minuta, a onda je u 36. otišao na kratku pauzu da se omrsi pošto je cijeli dan postio.

Unatoč odličnom nastupu, nije prekinuo seriju utakmica bez postignutog gola.

Ekipa Davida Moyesa na tri je boda od top 4, a imaju još četiri utakmice da prestignu Chelsea i domognu se Lige prvaka sljedeće sezone.